RN
TwitterFacebook

Region. Zobacz Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi w czterech porach roku

Dzisiaj (5.04.) internetową premierę będzie miał film pt. Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi. Cztery Pory Roku. To ciekawy pomysł na spędzenie wieczoru w domu.

– My już wiemy, że ten film jest wspaniałym lekarstwem na skołatane dusze w tym trudnym dla wszystkich czasie. Chcemy podzielić się z Państwem tym lekiem i jesteśmy ciekawi jak będzie on na Was działał. Dodatkowo, jest to świetna propozycja np. na zdalną edukację z przyrody i biologii – mówi Anna Jadczak z Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Materiał na podwójną wartość, bo aktualnie nie można wchodzić do lasów. 

Film powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w ramach zadania „Popularyzacja wartości przyrodniczych, historycznych, kulturowych i krajobrazowych Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi z okazji jego XXV – lecia” współfinansowanego ze środków Województwa Podlaskiego.

Autorem zdjęć i scenariusza jest przyrodnik, filmowiec, dźwiękowiec i fotograf – Zdzisław Folga. Komentarz do filmu napisał Waldemar Krasowski, ornitolog, ekolog, przewodnik, a także „sokolnik” prowadzący ośrodek rehabilitacji dzikich ptaków szponiastych. Swego ciepłego głosu udzieliła znana dziennikarka i prezenterka Radia Białystok pochodząca z Łomży, Dorota Sokołowska

Jest to nie tylko doskonała wizytówka Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, ale całej Ziemi Łomżyńskiej i Województwa Podlaskiego. Jego oficjalna premiera odbyła się 7 lutego 2020 roku w Centrum Katolickim w Łomży. Teraz materiał udostępniony zostanie na kanale YouTube Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Film pojawi się na nim o godz. 20.

mat. nadesłane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven − four =