RN
TwitterFacebook

Sandra i Aniela na podium turnieju w Radomiu

Sandra Bałdyga i Aniela Galińska, zawodniczki UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęły II miejsce w grze podwójnej w Turnieju Tenisa AT Masters w Radomiu (dziewczęta do lat 12). W zawodach wystartowało 16 tenisistek z Radomia, Krakowa, Warszawy, Łodzi i  Łomży, a  organizatorem zawodów była Akademia Tenisowa MASTERS Radom.

W grze podwójnej łomżyńskie tenisistki w drugiej rundzie 6/3 6/4 wygrały z Amelią Piasta (AT MASTERS Radom) i Michaliną Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu). W meczu finałowym Aniela z Sandrą 6/0 6/2 przegrały z Zuzanną Zembrzuską  (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) oraz Wiktorią Chmielewską (AT MASTERS Radom).

W singlu Aniela Galińska w pierwszej rundzie zagrała z Kariną Woźniak (MKT Łódź) wygrywając mecz wynikiem 7/6 (3) 6/1. W kolejnym meczu uległa Zuzannie Zembrzuskiej (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) wynikiem 6/0 6/2.  Natomiast Sandra w drugiej rundzie turnieju zmierzyła się z Michaliną Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) przegrywając spotkanie 6/2 6/1.

– Sandra z Anielą  rozpoczęły niedawno regularne starty w turniejach  tenisowych. Cieszę się, że rywalizacja sportowa sprawia im radość, bo z tym u dziewczynek bywa różnie.  Szybko uczą się zbierając doświadczenia turniejowe, są zdolne i pracowite, a to dobry prognostyk na przyszłość – komentuje start młodych tenisistek trener Tomasz Waldziński.

UKS Return Łomża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six − 3 =