RN
TwitterFacebook

“Śniadania biznesowe” w Parku Przemysłowym Łomża [FOTO]

Dziś w Parku Przemysłowym Łomża odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu “Śniadania biznesowe” Wzięła w nim udział grupa około 30 przedsiębiorców. Celem spotkań jest poznanie się młodych i doświadczonych przedsiębiorców, nawiązywaniu bliższych relacji biznesowych, oraz wymiana doświadczeń. 

W spotkaniu z przedsiębiorcami wzięli udział przedstawiciele władz miasta, prezydent Mariusz Chrzanowski oraz wiceprezydent Andrzej Garlicki. Jak podkreśla prezydent dzisiejsze spotkanie miało charakter nieformalny i przebiegło w luźnej atmosferze. Podczas rozmów w lokalnymi przedsiębiorcami włodarz miasta miał okazje wysłuchania ich pytań oraz postulatów.

Część pytań dotyczyła tego co dzieje się u nas w mieście, szczególnie pomysłów na rozwój przedsiębiorczości w Łomży. Przedsiębiorcy odnosili się do polityki ogólnokrajowej. Tu oczekują pewnych zmian m.in w sądownictwie, oraz zmian, które umożliwią łatwiejszy dostęp do urzędów – mówił prezydent Mariusz Chrzanowski. 

Śniadania biznesowe stanowią platformę wymiany doświadczeń przedsiębiorców doświadczonych z tymi, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Bardzo się cieszę z tego dzisiejszego spotkania, ponieważ jest to jakiś początek prawdziwego rozmawiania młodych przedsiębiorców z tymi bardziej doświadczonymi. Dzisiaj miałem okazje porozmawiać z młodym przedsiębiorco. Zapytał mnie o to jak sobie radziłem, moja odpowiedz była budująca. W każdej chwili musimy być nastawienie na to, że może być lepiej, albo gorzej, ale musimy z tego wychodzić z siłą do nowego działania – mówił Bernard Szymański lokalny przedsiębiorca prowadzący działalność od 40 lat. 

Spotkania mają charakter cykliczny, następne odbędzie się w drugi czwartek kwietnia.

AA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen + nine =