RN
TwitterFacebook

Śniadowo. Zaatakował szklaną butelką – zatrzymała go policja

Łomżyńscy policjanci zatrzymali podejrzanego o rozbój. 26-latek zaatakował m.in. szklaną butelką innego mężczyznę. Zdarzenie miało miejsce w Śniadowie. 

We wtorek, 11 sierpnia, w godzinach popołudniowych, dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło w miejscowości Śniadowo.

– Na miejscu policjanci zastali jedynie pobitego mężczyznę. Policjanci ustalili, że napastnik uderzył pokrzywdzonego szklaną butelką w głowę, a następnie zadawał uderzenia po całym ciele. Gdy mężczyzna stracił przytomność agresor zabrał jego obuwie i oddalił się – mówi mł. asp. Piotr Milewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

Pobity mężczyzna został przewieziony do szpitala na badania. Natomiast policjanci wspólnie z miejscowym dzielnicowym, po niespełna godzinie, zatrzymali podejrzanego o rozbój.

– Był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kodeks karny przewiduje za ten czyn do 12 lat pozbawienia wolności – dodaje Milewski. 

KMP w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 19 =