RN
TwitterFacebook

Sport. Zawodnicy Prefbet Śniadowo-Łomża będą walczyć o medale na zawodach w Toruniu

Zawodnicy klubu LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża wezmą udział w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Zawody odbędą się w ten weekend 14-16 lutego w Toruniu.

– Jedziemy tam ekipą 11 osób i mamy nadzieję powalczyćzapowiada trener lekkoatletów, Andrzej Korytkowski.Na pewno będziemy walczyć co najmniej o rekordy życiowe, o wejście do finałów i jak najlepsze lokaty. Może być tak, że zdarzy się, że jakieś dwa-trzy medale zdobędziemy, a może być że nic nie zdobędziemy. Poziom jest bardzo wyrównany, rozgrywać się wszystko będzie w dziesiątkach sekund, ale na pewno tanio skóry nie sprzedamy. 

Młodzi sportowcy przygotowują się do imprezy mimo niesprzyjających warunków pogodowych:

– No niestety, pogoda w ostatnich dniach, kiedy trzeba najlepsze treningi robić jest bardzo niesprzyjająca. Przez te mocne wiatry na stadionie ciężko było stać. Współczuję tym dzieciakom i zawodnikom, którzy musieli to zrobić. My zamiast, gdzieś trenować na hali musimy być na miejscu w Łomży, bo nie mamy finansów na to, żeby wyjechać. 

Miejmy nadzieję, że obchodzący w zeszłym roku dwudziestolecie swojego istnienia klub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża dalej będzie godnie reprezentował miasto na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

JT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + 17 =