TwitterFacebook

Spotkanie wielkanocne w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży [FOTO]

W Szpitalu Wojewódzkim w Łomży odbyło się dziś (11.04) tradycyjne już spotkanie wielkanocne zorganizowane przez dyrekcję oraz pracowników placówki zdrowia. Na uroczystość przybyło wielu gości, duchowni, samorządowcy czy przedstawiciele służb mundurowych.

Kieruję podziękowania do dyrekcji szpitala, bo przed chwilą jako członek społecznej rady szpitala miałam okazję wysłuchać sprawozdania dotyczącego gospodarowania środkami. Są one bardzo optymistycznie i nastrajające na przyszłość, jeżeli chodzi o rozwój szpitala. Bardzo dziękuje w imieniu władz Łomży i mieszkańców pracownikom. Za państwa służbę na rzecz dwóch największych wartości – zdrowia i życia ludzkiego. Dziękujemy, że z takim oddaniem służycie naszemu zdrowiu i życiu – mówiła Agnieszka Muzyk, wiceprezydent Łomży.

Podczas spotkania wielkanocnego, dyrektor szpitala wspomniał o rzadko spotykanej sytuacji, która miał miejsce wczoraj. W szpitalu przyszły na świat trojaczki, co zdarza się raz na 7 tysięcy ciąż. Dzieci są wcześniakami, urodziły się w 33 tygodniu. Są to dwie dziewczynki,  Zuzia i Julka oraz chłopiec Szymon. Są dziećmi niedojrzałymi dlatego wymagają obecnie szczególnej opieki. W najcięższym stanie jest chłopiec, który przebywa na oiomie.

Na zakończenie biskup Janusz Stepnowski pobłogosławił znajdujące się na stole smakołyki, po czym zebrani wymienili się życzeniami i skosztowali wielkanocnych potraw.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *