RN
TwitterFacebook

Strategia Gminy Piątnica 2030. Wypełnij ankietę, zgłoś pomysł na projekt

Tylko do 18 czerwca (środa) do północy będą zbierane ankiety i propozycje projektów do tworzonej Strategii Gminy Piątnica na lata 2021-2030. Samorząd zachęca do wypełnienia elektronicznych formularzy i podzielenia się opinią na temat aktualnego stanu gminy, jej wad i zalet, a także pomysłami na jej dalsze kierunki rozwoju.

Strategia Rozwoju Gminy jest ważnym dokumentem i dotyczy ona wszystkich mieszkańców, dlatego też samorząd zaprasza do podzielenia się opinią na temat potrzeb i problemów, jakie dotykają gminę Piątnica. Ankieta pozwoli ocenić zmiany, jakie nastąpiły w ostatnich 10 latach, a także wyznaczyć priorytetowe kierunki działania na kolejne lata.  Wiedza o tym co myślą mieszkańcy na temat gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość a także lokalnych problemów, jest dla nas bardzo ważna. Sugestie będą cenną wskazówką przy tworzeniu zapisów nowej Strategii Rozwoju Gminy Piątnica. Swoje zdanie można wyrazić poprzez elektroniczną ankietę: https://www.survio.com/survey/d/E1J7R3I9I2O6U5V6J

– Zależy nam, aby na każdym etapie tworzenia strategii zaangażowani byli nie tylko mieszkańcy, radni, sołtysi, przedstawiciele jednostek organizacyjnych gminy, ale również przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, czy instytucji działających na terenie gminy Piątnica – mówi Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski.

UG Piątnica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *