RN
TwitterFacebook

Sztuki walki. Łomżyniak będzie walczył w KSW

Dotąd niepokonany łomżyński wojownik Patryk Surdyn dołączył do KSW. Reprezentant Fight Klub Łomża podzielił się z fanami wiadomością o nowej współpracy.

To kolejny krok na przód w mojej karierze – mówi w rozmowie z nami Patryk Surdyn:

– Dzięki pomocy mojego managera Artura Gwoździa i rozmów z KSW udało nam się po prostu zakontraktować moją osobą właśnie w organizacji. Przygotowania odbywają się. Jesteśmy na końcówce przygotować w klubie Fight Klub Łomża pod okiem Damiana Zorczykowskiego, a także było kilka wyjazdów do radomskiego klub Cross Fight Radom, do Leszka Kulika, który też swoim okiem spojrzał na cały ten pojedynek. 

Trwają ostatnie przygotowania zawodnika do pierwszej po długiej przerwie walki, która odbędzie się 10 października w Łodzi:

– Czeka mnie walka z Damianem Stasiakiem, byłym zawodnik UFC, także byłym pretendentem do Pasa KSW. W tym pojedynku nie jestem faworytem, ale we wcześniejszych swoich walkach także nie byłem, ale wchodziłem i dawałem dobre pojedynki i w nich zwyciężałem.

Jak mówi łomżyniak, jest to dla niego wielka szansa, nie tylko jeśli chodzi o rangę przeciwnika, ale również o zaprezentowanie się szerszej publiczności i jest bardzo zdeterminowany żeby wygrać.

ek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *