RN
TwitterFacebook

Szukasz ślubnych inspiracji? Przyjdź na łomżyńskie Targi Ślubne 2019

Stoiska wystawiennicze, pokaz sukni ślubnych i konkursy. Już 16 i 17 listopada odbędą się łomżyńskie Targi Ślubne. To największe i jedyne takie targi w tym regionie. Na około 1700 m2 powierzchni znajdzie się miejsce dla ponad 100 wystawców z branży ślubno – weselnej.

Nie 50, jak pierwotnie zakładano, a aż 100 stoisk będzie można odwiedzić podczas listopadowych Targów Ślubnych w Łomży. Jak informują organizatorzy, duże zainteresowanie wydarzeniem zdecydowało o zmianie hali wystawowej na większą i bardziej dostępną lokalizacyjnie.

– Poprzednie miejsce było przystosowane na maksymalnie 50 stoisk wystawienniczych. Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 9 jest większa i daje nam możliwość rozszerzenia swojej oferty tak, aby była ona kompletna. Jest to również miejsce usytuowane w samym sercu osiedli mieszkaniowych, a więc łatwo dostępne zarówno dla odwiedzających jak i wystawcówmówi Krystian Kopczewski, organizator Targów.

Wśród wystawców znajdą się sale weselne, moda ślubna, kwiaty, dekoracje, foto i video, samochody ślubne, animacje, papeteria ślubna, biżuteria, oprawa muzyczna, a nawet słodkości. Organizatorzy chcą, aby wydarzenie zgromadziło dostawców wszystkich produktów i usług związanych z branżą ślubno – weselną.

– Dzięki tego rodzaju wydarzeniom narzeczeni, mogą poznać ofertę i porozmawiać ze wszystkimi dostawcami usług ślubnych i weselnych, poświęcając na to jeden lub dwa dni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych par młodych planujemy wiele wydarzeń towarzyszących Targom, które dla odwiedzających stanowić będą ogromną dawkę pomysłów i inspiracji. Do współpracy zaprosiliśmy profesjonalnego wedding planner’a, który podpowie „jak organizować by nie zwariować”, zaplanowaliśmy też warsztaty poruszania się z gracją w sukni ślubnej, pokaz sukien ślubnych dla Pań i garniturów dla Panów oraz jeszcze kilka wydarzeń, o których będziemy informować na bieżącododaje Ewa Wierzbowska, współorganizator wydarzenia. 

Targi Ślubne w Łomży odbędą się w 16 listopada w godzinach 12-20 oraz 17 listopada w godzinach 10-18 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. Wszystkie bieżące informacje można śledzić na facebook’owym profilu wydarzenia „Targi Ślubne Łomża”.

materiał organizatora/pg

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *