TwitterFacebook

Teatr: Romantyczna opowieść w rosyjskim Sankt Petersburgu [FOTO]

„Fortepian i tramwaje” w wykonaniu rosyjskiego The Theatre „Puppets” rozpoczął trzeci dzień zmagań 31. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka. 

Rosyjski teatr spektaklem „Fortepian i tramwaje” debiutował na festiwalu „Walizka” Wybraliśmy ten spektakl, ponieważ on nie tylko przemawia za pomocą słowa do widza, ale też ma bardzo dużo innych środków przekazu. Tworzy taką atmosferę, która może spowodować, że nawet osoba, która nie zna języka rosyjskiego rozumie o co chodzi w tym spektaklu. Na tym spektaklu byli uczniowie, którzy uczą się języka rosyjskiego i wydaje się, że oni zrozumieli to co chcieliśmy przekazać – mówiła autorka widowiska Natalia Lebedeva.

„Fortepian i tramwaje” to romantyczna opowieść, która rozgrywa się na przystanku w Sankt Petersburgu. Bohaterowie spektaklu opowiadają bliskie mieszkańcom historię. Widowisko rosyjskiego teatru to opowieść o mieście, ulicach, pasażerach i tramwajach Sankt Petersburga.

Na tym nie koniec. Jeszcze dziś o godzinie 17:00 w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży wystąpi Olsztyński Teatr Lalek. W sali Miejskiego Domu Kultury o godz. 18:30 wystąpi polski Teatr Malabar Hotel. Wieczorem o godz. 20:00 na placu katedralnym zaprezentuje się teatr ze Stanów Zjednoczonych.

AM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *