TwitterFacebook

Tenis stołowy: Sobota przegrana, niedziela zwycięska

W miniony weekend (11-12.11) zawodniczki KU AZS PWSIP Metal-Technik Łomża rozegrały swoje dwa kolejne spotkania w sezonie 2017/2018 w rozgrywkach I ligi kobiet w tenisie stołowym.

W sobotę (11.11) akademiczki z Łomży zmierzyły się w meczu wyjazdowym z wiceliderem tabeli – UKS Chrobry Międzyzdroje. Gospodynie meczu były stawiane w roli faworyta pojedynku. Spotkanie od początku nie układało się po myśli łomżynianek, gdyż po pierwszej serii gier singlowych zawodniczki z Międzyzdrojów prowadziły już 4-0. Na pierwszy punkt dla Łomży musieliśmy czekać do zakończenia gier deblowych. Mecz ostatecznie zakończył się porażką zespołu z Łomży 3-7. Punkty dla Łomży zdobyły: Joanna Sokołowska 0.5 pkt, Weronika Łuba 1 pkt, Monika Żbikowska 1.5 pkt.

Na drugi dzień (12.11) drużyna UKS Champion Police podejmowała na własnym parkiecie zespół z Łomży. Tym razem to łomżynianki były stawiane w roli faworyta spotkania. Akademiczki wywiązały się ze swojego zadania wzorowo, wygrywając mecz 7-3. W ten sposób dwa cenne punkty powędrowały na konto AZS. Punkty dla Łomży zdobyły: Monika Żbikowska 2.5 pkt, Asia Sokołowska 2.5 pkt, Weronika Łuba 1 pkt, Karolina Łada 1 pkt.

Po sześciu rozegranych pojedynkach zespół KU AZS PWSIP Metal-Technik Łomża zajmuje aktualnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

Więcej szczegółowych informacji na stronie www.pzts.pl w zakładce Rozgrywki ligowe/ I liga kobiet grupa północna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *