RN
TwitterFacebook

Tenis. Zawodnicy UKS Retrurn Łomża z kolejnymi dobrymi występami

Kolejne sukcesy tenisistów Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym. Łomżyńscy tenisiści zaprezentowali się w Warszawie.

Aniela Galińska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła trzecie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Turnieju Tenisa Skrzatek (dziewczęta do lat 12) w Warszawie. Nasza tenisistka po pierwszej wolnej rundzie przysługującej rozstawionym zawodniczkom w drugiej wygrała z Ewą Gacek (Stowarzyszenie TrnovskyMario Tennis Club) 6/1 6/1. W kolejnym meczu 6/2 6/3 ograła Julię Koper (WSG Academy – Warsaw Sports Group). W walce o finał 5/7 1/6 uległa Idze Piotrowskiej (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa. 

W deblu natomiast Aniela Galińska wspólnie z Magdą Rybkowską (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) wygrały cały turniej. Poniżej poszczególne mecze:

Pierwsza runda: 

Koper Julia (WSG Academy – Warsaw Sports Group) / Adrianna Utrata (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 6/3 6/0

Druga runda:

Piotrowska Iga (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) / Stryjek Zuzanna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 6/0 6/2 

Finał: 

Bochwic Anna (KT Break Warszawa) / Monnier Marie Charlotte (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)6/2 3/6 [10-3]

W turnieju bardzo dobrze zaprezentował się również nasz Tenisista Bartek Biedrzycki, który po dwóch wygranych pojedynkach w ćwierćfinale przegrał 1/6 4/6 z turniejową jedynką – Bartkiem Raztawickim (Matchpoint Żyrardów).

W zawodach wzięło udział 64 tenisistów a organizatorem imprezy był Klub Tenisowy KT Break Warszawa.

mat. nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 − one =