RN
TwitterFacebook

W Tykocinie prace idą pełną parą. Już jutro startuje Festiwal Królewskie Śpiewanie!

Na dziedzińcu Alumnatu w szczególnie widokowym Tykocinie, pełną parą trwają techniczne przygotowania do koncertów. Te odbędą się w ramach V Festiwalu Tykocin Królewskie Śpiewanie. Dziś (26.07) na wybrukowanym placu skręcana jest scena, na której przez 4 dni będzie odbywała się muzyczna uczta.

Festiwal startuje w czwartek (27.07) koncertem „Książe Poniatowski i jego przyjaciele” w wykonaniu laureatki wielu prestiżowych konkursów i festiwali, gwiazdy wokalnej – Joanny Woś. Początek tego występu na dziedzińcu Alumnatu o godzinie 18:00. Później wszyscy ci, którzy są zafascynowani poezją śpiewaną, nie będą żałować, że przyszli na koncert o godzinie 21:00. Przed publicznością zaprezentuje swoje wokalne umiejętności Jarosław Chojnacki w programie „Poezja nad Narwią. Ten koncert odbędzie się na patio tykocińskiego Alumnatu, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew.

Program na kolejne dni, oraz sylwetki gwiazd, które zaprezentują się podczas tegorocznego festiwalu w Tykocinie znajdziemy na stronie internetowej www.tykocin.radionadzieja.pl

Wstęp na wszystkie koncerty jest oczywiście WOLNY!

pz/fot.xto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *