TwitterFacebook

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 w Łomży. Tłumy szalały pod sceną i nie tylko [FOTO]

Ponad 10 tysięcy ludzi bawiło się na muszli koncertowej i wokół niej podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 w Łomży. Na scenie wystąpili m.in. Thomas Anders, Krzysztof Cugowski, Danzel i Halina Mlynkova. Nawet deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie.

Mieszkańcy Łomży przez cały tydzień z ciekawością zaglądali na muszę, gdzie technicy TVP montowali ogromną scenę u zbiegu ulic Zjazd i Rybaki. Ci bardziej wytrwali jeszcze z soboty na niedzielę mogli zobaczyć konstrukcję z pełnym oświetleniem. Prawdziwy tłum gapiów przyglądał się jednak pracy ekipy telewizyjnej i artystów od niedzielnego poranka. Przed południem odbywały się pierwsze próby z udziałem m.in. Krzysztofa Cugowskiego. Całe show można było podejrzeć od godz. 15 – w tym czasie trwała próba generalna, w której brali też prowadzący – Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.

Kolejka do wejścia na teren imprezy ustawiała się na długo przed godziną 18. Kiedy otwarto bramki, pierwsze osoby zbiegały, aby jak najszybciej zając miejsce pod sceną. Im było bliżej 20 tym tłum bardziej gęstniał. Prawdziwa zabawa rozpoczęła się po godz. 20.30 i nie przeszkodził jej nawet deszcz.

Łomżyńska publiczność bawiły się do utworów Thomasa Andersa, Danzela, Haliny Mlynkovwej, Krzysztofa Cugowskiego, Stachurskiego, Papa D., Boys i Milano.

Przyjechałem do Was prosto z Sopotu, gdzie grałem koncert. W Łomży jestem po raz pierwszy, ale cieszę się, że mogę w Polsce tak często występowaćmówił Thomas Anders, który na scenie wystąpił w towarzystwie Modern Talking Band. W sumie wykonał aż osiem najbardziej znanych utworów, jak Cheri Cheri Lady, You’re my heart, you’re my soul czy Brother Louie.

Koncert „Wakacyjna Trasa Dwójki” co tydzień odwiedza inne miasto. Łomża była piątym przystankiem. Wydarzenie skończyło się tuż przed godz. 23. Na finał rozpętała się burza.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *