TwitterFacebook

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 w Łomży. Zobacz, jak powstaje scena [FOTO]

Już w najbliższą niedzielę, 21 lipca, na muszli koncertowej odbędzie się koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki. Trwa już montaż sceny. 

Ekipa TVP2 od poniedziałku, 15 lipca, montuje scenę na niedzielny koncert. Konstrukcja umieszczona została w rogu muszli koncertowej – między ulicą Zjazd a Rybaki. Cały teren jest już ogrodzony.

Na scenie zobaczymy legendarny Modern Talking z Thomasem Andersem, Danzela,  Krzysztofa Cugowskiego, Halina Mlynkova, Stachursky, Papa D., Boys i Milano. Z przyczyn niezależnych od organizatorów Roksana Węgiel nie wystąpi. 

Zabawa rozpocznie się o godz. 20.00. Poprowadzą ją: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora. Koncert będzie bezpośrednio transmitowane na antenach telewizyjnej „Dwójki”. Publiczność na teren imprezy będzie wpuszczana od godz. 19.00.

Darmowa komunikacja miejska. Sprawdź, jak dojechać na koncert Wakacyjna Trasa Dwójki 2019

Decyzją prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego 21 lipca w godzinach od 16.00 do 24.00 będą kursowały bezpłatne autobusy komunikacji miejskiej, które ułatwią mieszkańcom dotarcie na koncert oraz powrót do domu. Po zakończeniu imprezy pojawią się linie specjalne.

O godzinie 23:30 zostanie podstawionych 5 autobusów MPK na przystanku autobusowym nr 2 (Plac Kościuszki Jantar).

– 2 autobusy linii numer 8  z wariantem dojazdu do ulicy Browarnej

– 2 autobusy linii numer 10

– 1 autobus linii numer 2 (kierunek Wojska Polskiego)

Jeżeli zajdzie taka potrzeba po powrocie autobusów na Plac Kościuszki kierowcy wykonają drugi kurs.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *