TwitterFacebook

Wizyta w Radiu Nadzieja. Daniel Bednarczyk zwiedził już około 50 stacji radiowych

W przypadku 20-letniego Daniela Bednarczyka miłość do radia nie jest wytartym sloganem. Razem z mamą Joanną podróżuje po całym kraju i odwiedza stacje radiowe. Te małe i te duże. Do jego „kolekcji” właśnie dołączyło Radio Nadzieja.

Marzeniem Daniela jest praca w radiu bądź też założenie własnej radiostacji. Póki, co z przyjemnością odwiedza nowe miejsca i podgląda pracę dziennikarzy oraz prezenterów. Robi to od ponad 5 lat.

Istotne i ciekawe są dla mnie lokalne rozgłośnie, ponieważ można usłyszeć dużo informacji lokalnych. W stacjach ogólnopolskich ich się nie usłyszy. Dlatego dla mnie lokalne stację są warto odwiedzenia i zobaczenia jak się tam pracujemówi Daniel Bednarczyk. 

Podczas wizyty w Radiu Nadzieja miał okazję pojawić się na żywo na antenie. W rozmowie z prezenterką Anną Skiepko rozmawiał m.in. o przyszłości radiostacji w dobie internetu. 

Młody miłośnik radia już w czwartek, 27 czerwca odwiedzi kolejne radio. Tym razem w Zielonej Górze. W planach, na tę chwilę, chłopak ma na swojej liście około 40 radiostacji, które chciałby zobaczyć.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *