RN
TwitterFacebook

Wracają Łomżyńskie Anioły Biznesu [FOTO]

Super Anioł Biznesu i Kobieta biznesu – to dwie nowe kategorie, w których wręczone zostaną statuetki podczas uroczystej gali II edycji Łomżyńskich Aniołów Biznesu. Kandydatów do nagród można zgłaszać do końca czerwca.

Potrzebne są momenty, w których można podziękować przedsiębiorcom, którzy są największymi podatnikami w mieście za ich działalność – mówił prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski.

Rok temu nagrody przyznano w 6 kategoriach: Debiut roku, Firma roku, Inwestor roku, Firma z sercem, Pracodawca jutra, Ambasador ziemi łomżyńskiej. Druga edycja konkursu została rozszerzona o kolejne dwie kategorie: Kobieta biznesu i Super Anioł. Pomysł na nagrodę dla kobiety biznesu powstał podczas śniadania biznesowego organizowanego w ramach dnia kobiet. Uświadomiliśmy tam sobie my mężczyźni jak wiele kobiet w tym biznesie działa, może czasem nie na tym pierwszy froncie jako właściciele, ale właśnie z zaplecza jako współwłaściciele albo doradcy czy też dyrektorzy tych firm i jak wielki wkład mają te panie w działanie lokalnego biznesu. I właśnie z tego powodu chcemy docenić ich wysiłki – opowiadał wiceprezydent Łomży, Andrzej Garlicki. Natomiast w kategorii Super Anioł wyróżniona zostanie firma, która działa minimum 20 lat na rynku lokalnym i która w sposób wyjątkowy wpisała się w tworzenie miasta i lokalnej społeczności.

Nabór do konkursu rozpoczął się wraz z początkiem czerwca. Warunkiem udziału jest zgłoszenie przez wypełnienie wniosku złożonego do Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Urzędzie Miejskim, w Starostwie Powiatowym lub w Powiatowym Urzędzie Pracy. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca. Uroczysta gala odbędzie się 5 października w Kinie Millenium.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *