RN
TwitterFacebook

Wybory parlamentarne 2019. Siemoniak: Łomża jest bardzo ważnym przystankiem

Na pięć dni przed wyborami parlamentarnymi w województwie podlaskim pojawił się Tomasz Siemoniak, który wspólnie z kandydatami Koalicji Obywatelskiej odwiedził m.in. Łomżę, że gdzie mówił o tym, jak ważne są wybory i udział w nich.

–  Miasto z wielką przeszłością i zasługujące na to, aby miało właśnie stąd posła z Koalicji Obywatelskiej. Dlatego bardzo dziękuję, że Maciek Borysewicz, z którym znamy się od bardzo wielu lat, z którym współpracujemy zaprosił tutaj. Żebyśmy razem się spotkali i powiedzieli, co tak naprawdę w tych wyborach najważniejsze. Nie ma w tym cienia przesady, gdy mówimy o tych wyborach, że to będą najważniejsze wybory od 1989 roku. W tych wyborach rozstrzygnie się ile jest w Polsce samorządu, ile jest w Polsce drogi do Unii Europejskiej, ile jest w Polsce niezależnego wymiaru sprawiedliwościmówił na Starym Rynku Siemoniak. Dodawał, że jego obecność w województwie podlaskim jest po to, aby zmobilizować i zachęcić do pójścia na wybory. – W niedzielę poświęćcie godzinę dla Polski.

Wcześniej podlaskie struktury Koalicji Obywatelskiej zaprezentowały tzw. sześciopak dla Podlasia, który obejmuje otwarcie na wschód, otwarcie komunikacyjne regionu, dobre miejsca pracy, wsparcie dla podlaskiej wsi i rolnictwa, inwestycję w turystykę oraz kolej na Łomżę.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 14 =