RN
TwitterFacebook

Wybory prezydenckie 2020: Jarosław Gowin w Łomży zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę

Polska stoi przed dwoma podstawowymi wyzwaniami wywołanymi przez epidemię – mówił podczas dzisiejszej (9.07.) konferencji prasowej w Łomży, lider Porozumienia, Jarosław Gowin. Były wicepremier odnosił się walki o zdrowie i życie Polaków oraz ratowanie miejsc pracy.

– Wybór Andrzeja Dudy gwarantuje trzy lata stabilności. Lata, które będzie można poświęcić na dobrą współpracę między rządem, a ośrodkiem prezydenckim oraz na skuteczną walkę z epidemią. Wybór Rafała Trzaskowskiego oznaczałby, że do końca rządów Zjednoczonej Prawicy, a przecież rządzić będziemy co najmniej do roku 2023, ośrodek rządowy i ośrodek prezydenci byłyby ze sobą w nieustannym konflikcie.  

Do głosowania na urzędującego prezydenta zachęcał także wicewojewoda podlaski, członek Porozumienia, Marcin Sekściński:

– My jako Porozumienie stoimy na stanowisku, że najlepszym kandydatem na prezydenta państwa jest osoba, która jest skuteczna w działaniach. I taką osobą jest właśnie obecny prezydent Andrzej Duda. Bardzo serdecznie zachęcamy Państwa do tego, żeby pójść na te wybory przede wszystkim i oddać głos na najlepszego kandydata, na pana Andrzeja Dudę. 

Lider Porozumienia, Jarosław Gowin, będzie jutro naszym goście o 9:30 w audycji „Gość Dnia” Radia Nadzieja.

jt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *