RN
TwitterFacebook

Wybory prezydenckie 2020: Samorządowcy ziemi łomżyńskiej i zambrowskiej wyrazili poparcie dla Andrzeja Dudy [FOTO]

Kilkudziesięciu samorządowców ziemi łomżyński i zambrowskiej podpisało się pod deklaracją poparcia kandydatury Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich 2020. Wszystko to w ramach akcji podlaskich struktur Prawa i Sprawiedliwości – “Podlaskie dla Dudy”. 

– Ta inicjatywa ma jeden cel, wsparcie w nadchodzących wyborach pana Prezydenta Andrzeja Dudę. Ktoś zapyta dlaczego Andrzej Duda? Otóż to człowiek wiarygodny, dlatego że dotrzymuje słowa. To człowiek odpowiedzialny, bo tylko on jest gwarantem tego, że wszystkie programy, z których korzystają mieszkańcy zarówno województwa podlaskiego, jak i innych województw będą realizowane – mówił Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego i dodawał, że w najbliższych dniach w ramach akcji odwiedzone zostaną wszystkie powiaty w województwie.

O tym, jak wiele w życiu samorządów zmieniły takie programy jak Fundusz Dróg Samorządowych mówił starosta łomżyński Lech Szabłowski:

– Ostatnie 5 lat dla samorządów to czas niesamowitej prosperity. To czas, jakiego samorządy nie doznały w ciągu całych 30 lat swojego istnienia. Wiele programów, o których wszyscy słyszeliśmy, ale ja wspomnę o tym najważniejszym, czy jednym z najważniejszych, dla terenów wiejskich. Fundusz Dróg Samorządowych i dwie liczby. Budżet powiaty łomżyńskiego to 45 mln złotych.W ciągu roku 20 milionów środków przeznaczonych na remonty i modernizację dróg lokalnych.

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. 

pg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 4 =