RN
TwitterFacebook

Z18: Dariusz Wojtkowski, wiceprezes ŁKS 1926 Łomża

Ten mecz dla mnie się nie odbył. Grała jedna drużyna, a druga się nieudolnie broniła bez żadnej wizji, bez żadnego większego zaangażowania – mówił w audycji Z18 wiceprezes ŁKS 1926 Łomża, Dariusz Wojtkowski o ostatniej porażce klubu 0:3 z Huraganem Morąg. Nowy wiceprezes powiedział także o swojej wizji klubu i wdrażaniu się w nową funkcję.

Audycja emitowana jest na antenie Radia Nadzieja w poniedziałki o godz. 10:40. Poniżej można odsłuchać wcześniejsze odcinki.

2 kommentarze

  1. Bolek Odpowiedz

    Strasznie dużo gadania bez sensu. Nie wiadomo skąd Pan się wziął, piłkarzy Pan nie zna, na mecz przyszedł z ciekawości ?? Skoro, ktoś się zgłasza
    do zarządu klubu to powinien mieć jakieś pojęcie. Bez urazy, ale tym wywiadem nie zrobił Pan zbyt dobrego wrażenia. Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam

  2. pronormalny ŁKS Odpowiedz

    Brawo dla Redaktora RN za zaoranie tego inteligenta, bardzo mądre prowadzenie wywiadu. Masakra, jedna wypowiedź gościa audycji przeczy następnej i tak dalej. Więcej takich ludzi w ŁKS-ie – mniej szans na normalność. Dla mnie Szpeja to mądry facet, który chce, żeby młodych chłopaków nauczyć grać w piłkę. Niestety na razie III liga to dla nich za wysokie progi, ale widać, że młodsi wychowankowie robią stałe postępy. A braku zaangażowania nie można im odmówić!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *