RN
TwitterFacebook

Ziemia łomżyńska. Grajewianka znalazła się w TOP10 Miss Tourism Metropolitan International 2019

Wiktoria Wiśniewska z Grajewa w TOP 10 Miss Tourism Metropolitan International 2019. Jury wybrało Wiktorię do grona 10 najładniejszych Kobiet na Świecie, podczas gali w Phnom Penh, stolicy Kambodży.
 
Wiktoria rozpoczęła zgrupowanie do gali dwa tygodnie temu, wyleciała z Polski 29 listopada.
 
– Przygotowałam się do niej dwa tygodnie w zupełnie innym miejscu na Ziemi, w Kambodży. Podczas zgrupowania wiele zwiedzałyśmy, odkrywałyśmy najpiękniejsze miejsca w Kambodży. Zawarłam też wiele przyjaźni na całym świecie. Uważam, że była to niesamowita przygoda i z chęcią bym ją powtórzyła – mówi Wiktoria Wiśniewska.
 
Grajewianka kilkanaście minut po zakończeniu gali przyznała, że bardzo denerwowała się przed jej rozpoczęciem. Nie spodziewała się też takiego wyróżnienia, jakie ją spotkało:
 
Szczerze mówiąc, tą galą stresowałam się chyba najbardziej, a jest już moja trzecia. Nie spodziewałam się, że cokolwiek uda mi się zająć, a TOP 10 to ogromne wyróżnienie. Tym bardziej, że byłam najmłodszą uczestniczką i mam dopiero 18 lat. Także naprawdę mega się cieszę. Myślę, że najtrudniejsze, a zarazem najbardziej stresujące w całych przygotowaniach były rozmowy po angielsku z jury. Strasznie się tym stresowałam, nie będę ukrywać. Ale mimo wszystko uważam, że dobrze sobie poradziłam. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i trzymali kciuki. To bardzo miłe . Mam nadzieję że to nie koniec mojej przygody z konkursem. 
 
Wiktoria Wiśniewska ma 18 lat. W ubiegłym roku zdobyła tytuły: Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018. Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie. Podczas konkursu w Kambodży reprezentowała Polskę, ale także Województwo Podlaskie, swoje rodzinne miasto Grajewo i Łomżę, w której organizowany jest konkurs regionalny. Była najmłodszą spośród kilkudziesięciu kandydatek z całego świata, które walczyły o koronę.
 
nadesłane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 2 =