RN
TwitterFacebook

Ziemia Łomżyńska: Wicemiss Polski Nastolatek 2018 jedzie na konkurs do Kambodży [FOTO]

Grajewianka będzie reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Tourism Metropolitan International 2019 w Kambodży. Wiktoria Wiśniewska – Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018 przyznaje, że to dla niej wielkie wyróżnienie i szansa na przygodę życia.

Nie mogę się doczekać piątku, bo wtedy mam wylot. Mam nadzieję, że to będzie przygoda mojego życia. Tak naprawdę nie wiem, czy kiedykolwiek w życiu mogłabym jeszcze sobie pozwolić na taki ponad dwutygodniowy wyjazd do Kambodżymówi Wiktoria Wiśniewska. 

Radości z sukcesu podopiecznej nie kryje Anna Kurządkowska- Kosińska, organizatorka konkursów Miss Ziemi Łomżyńskiej:

Myślę, że jest to ogromne wyróżnienie, bo jak dotąd Wiktoria jest jedyną reprezentantką naszego regionu, której droga po konkursie nie skończyła się, a wciąż trwa. 

Swoją podróż do Kambodży Wiktoria rozpocznie 29 listopada. Jako jedna z najmłodszych uczestniczek będzie konkurowała z 40 przedstawicielkami innych krajów świata. Gala finałowa konkursu zaplanowana jest na 14 grudnia. Przebieg wydarzeń będzie można śledzić na bieżąco dzięki transmisjom internetowym.

BB/ red. pg/ autorem zdjęć w galerii jest Paweł Wądołowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 5 =