RN
TwitterFacebook

Znamy laureatów drugiej edycji Łomżyńskich Aniołów Biznesu [FOTO]

To jest wasz dzień, to jest wasze święto! – mówił do przedsiębiorców siedzących w sali Kina Millenium podczas gali II edycji Łomżyńskich Aniołów Biznesu, wiceprezydent Łomży Andrzej Garlicki. Nagrody przyznano w 8 kategoriach: Kobieta Biznesu, Debiut Roku, Firma z sercem, Pracodawca Jutra, Inwestor Roku, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej, Firma Roku i Super Anioł. Wręczona została także nagroda specjalna od jury plebiscytu.

W tegorocznej edycji konkursu na 57 podmiotów wpłynęło łącznie 170 zgłoszeń, a 14 podmiotów zostało zgłoszonych do więcej niż jednej kategorii. Tegoroczna edycja została rozszerzona o dwa wyróżnienia – Kobieta Biznesu i Super Anioł. Przyznana także została nagroda specjalna od jury, która powędrowała do Doroty Zwierzyńskiej.

Obecny na uroczystości Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski przyznał, że gala Łomżyńskich Aniołów Biznesu jest niezwykle cennym przedsięwzięciem, ponieważ integruje ona społeczność przedsiębiorców. – Dzięki przedsiębiorcom, tak naprawdę jest możliwość realizacji wszelkich inwestycji w naszym mieście, bo to oni płacą duże podatki, które wpływają do budżetu naszego miasta i dlatego możemy zrobić tak dużo w Łomży. Jestem dumny, że ta inicjatywa się sprawdziła i możemy im podziękować za ich wkład w rozwój naszej ziemi łomżyńskiej – mówił gospodarz miasta.

W kategorii Firma Roku zwyciężył EDPOL Food&Innovation. Prezes zarządu, Wojciech Dąbrowski przyznał, że ta nagroda jest dla niego dużym zaskoczeniem i jednocześnie powodem do dużej radości. – Cieszę się, że jest to ukoronowanie pracy blisko 90 osobowego zespołu po wielu latach trudu związanego z wprowadzaniem nowej technologii, inwestycjom i osiąganiu sukcesów na rynku krajowym i na rynkach zagranicznych. Ta nagroda będzie zajmować miejsce czołowe pomiędzy przynajmniej 10 statuetkami, które dostaliśmy w ostatnich 10 latach.

Wyróżnienia:

Kobieta Biznesu – Iwona Gosk
Debiut Roku – NEMITECh Sp. z o.o
Firma z sercem – Zakłady Spożywcze „Bona” Sp. z o.o.
Pracodawca Jutra – Ubojnia Zwierząt Robert Rytel
Inwestor Roku – Sonarol Sp.j. Najda
Ambasador Ziemi Łomżyńskiej – Monika Żochowska
Firma Roku – EDPOL Food&Innovation
Super Anioł – Pepees S.A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *