TwitterFacebook

Zwycięstwo i porażka tenisistek stołowych z Łomży

W miniony weekend (02-03.12.2017r.) zawodniczki KU AZS PWSIP Metal- Technik Łomża rozegrały dwa kolejne spotkania w sezonie 2017/2018 w rozgrywkach I ligi kobiet w tenisie stołowym.

W sobotę (02.12.2017r.) Akademiczki z Łomży zmierzyły się w meczu wyjazdowym z drużyną IKTS NOTEĆ Inowrocław. Spotkanie od początku do końca układało się po myśli Łomżynianek, gdyż cały mecz zakończył się wysokim zwycięstwem zespołu z Łomży 10-0. Punkty dla Łomży zdobyły: Joanna Sokołowska 2.5 pkt, Weronika Łuba 2 pkt, Monika Żbikowska 1.5 pkt, Ugne Baskutyte 2.5 pkt, Karolina Łada 1.5 pkt. Na drugi dzień (03.12.2017r.)

Łomżynianki rozegrały kolejne spotkanie ligowe z drużyną MRKS Gdańsk. Pomorzanki aktualnie zajmują 2 miejsce w tabeli I ligi kobiet, co było wyznacznikiem trudnego zadania, przed jakim stanęły Akademiczki z Łomży. Pomimo widowiskowej gry obu zespołów, to drużyna z Gdańska zapisała na swoim koncie dwa cenne punkty za zwycięski pojedynek. Cały mecz zakończył się wynikiem 8-2. Po jednym punkcie dla Łomży zdobyły: Monika Żbikowska i Weronika Łuba.

Po ośmiu rozegranych pojedynkach zespół KU AZS PWSIP Metal- Technik Łomża zajmuje aktualnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Ostatnie spotkanie ligowe w I rundzie rozgrywek Łomżynianki rozegrają na własnym parkiecie 22.12.2017r. z drużyną SCKiS HALS WADOWICZ II Warszawa.
*Więcej szczegółowych informacji na stronie www.pzts.pl w zakładce Rozgrywki ligowe/ I liga kobiet grupa północna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *