RN
TwitterFacebook

79-latek, który zgubił się wczoraj w lesie odnaleziony [FOTO]

Kilkudziesięciu policjantów, strażaków, grupa ratownicza ,, Nadzieja” oraz członkowie rodziny brali udział w poszukiwaniach zaginionego Seniora, który wczoraj (12.09) wyszedł z domu i zgubił się w lesie na terenie powiatu ostrołęckiego. Policjanci prowadzili poszukiwania przez kilkanaście godzin od zakończenia ich służby.

Zgłoszenie o zaginięciu dotarło do ostrołęckiej komendy wczoraj około godziny 20:00. Według informacji przekazanych od członków rodziny Senior wyjechał na rowerze z domu i się zgubił w lasach prawdopodobnie na terenie gm. Olszewo-Borki.

Sprawę potraktowano bardzo poważnie, wiek mężczyzny oraz warunki atmosferyczne mogły zagrażać jego życiu.

W związku z tym do poszukiwań natychmiast skierowano policjantów ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy, strażaków oraz grupę ratowniczą „Nadzieja” z Łomży, którzy przeczesywali okoliczne lasy i łąki w poszukiwaniu mężczyzny.

Teren poszukiwań został podzielony na sektory. Komunikat wraz ze zdjęciem zaginionego trafił do mediów.

Policjanci kontynuowali poszukiwania do dzisiejszego ranka pomimo zakończenia w dniu wczorajszym służby.

Dziś około godziny 8:00 rano mężczyzna został odnaleziony w rejonie leśnym kilka kilometrów od swojego miejsca zamieszkania w miejscu trudno dostępnym. Był wycieńczony,  przemoknięty oraz wyziębiony. Ostrołęczaninowi natychmiast udzielono pomocy. 79–latek w oczekiwaniu na przyjazd karetki pogotowia ogrzał się i został okryty suchymi ubraniami w policyjnym radiowozie. Ostatecznie został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia.

KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *