TwitterFacebook

Policjanci z Komendy Miejskiej w Ostrołęce wspierają akcję „MOTOMIKOŁAJE”

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego w tym roku po raz pierwszy włączyli się w akcję Motomikołaje organizowaną przez Moto Team Ostrołęka. W jej ramach mundurowi wśród ostrołęckich policjantów zorganizowali zbiórkę pieniędzy na ,,słodkości” dla dzieci. Już dziś zapewniamy swój udział w przyszłorocznej imprezie, a także innych mającej cel charytatywny.

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych akcja rozpoczęła się punktualnie w samo poniedziałkowe południe przy jednym ze sklepów w rejonie al. Jana Pawła II. Następnie policjanci na służbowych motocyklach bezpiecznie przeprowadzili motocyklową paradę ulicami Ostrołęki na ul. Prądzyńskiego, gdzie ,,przy scenie” rozdawali słodycze dzieciom, ich rodzicom oraz ,,naszym” mieszkańcom.

Zwieńczeniem tej akcji była wizyta, m.in. policjantów w ,,Korczakówce”, gdzie przekazano najmłodszym duże torby słodyczy. Ich zakup został sfinansowany z pieniędzy pochodzących ze zbiórki zorganizowanej w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wszyscy lubiący ,,dwa kółka” mogli usiąść na wielu ciekawych motocyklach, w tym również  tych, które są wykorzystywane w codziennej służbie policjantów z ostrołęckiej  ,,drogówki”.

Oczywiście całej akcji  towarzyszyła dobra zabawa i szeroki uśmiech  nie tylko wśród najmłodszych.

asp. Tomasz Żerański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *