RN
TwitterFacebook

Aneta Leończyk nowym skarbnikiem Urzędu Miasta w Ostrołęce

Rada Miasta Ostrołęki przegłosowała uchwałę dotyczącą odwołania dotychczasowej skarbnik Ewy Waszkiewicz-Sznyter. Finansami miasta zajmie się teraz Aneta Leończyk. Nowa skarbnik spełnia wymagania jakie powinna posiadać osoba na tym stanowisku, określone w ustawie o finansach publicznych.

Aneta Leończyk to osoba młoda, ale doświadczona, pracowała dotychczas w Urzędzie Gminy w Olszewie-Borkach. Ukończyła studia kierunkowe w zakresie budżetu i finansów samorządowych na Politechnice Białostockiej oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, posiada też certyfikat księgowego wydany przez Ministra Finansów.

To osoba skrupulatna, dokładna, podejmie wyzwanie i nie boi się ciężkiej pracy na rzecz miasta i jego rozwoju – myślę, że będziecie odpowiednią kandydatką na tym stanowisku – mówi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

Wyniki głosowania za odwołaniem skarbnik Ewy Waszkiewicz-Sznyter: 13 głosów za, 5 głosów przeciwko, 4 osoby wstrzymały się od głosu, jedna osoba nie była obecna podczas głosowania.

EN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *