RN
TwitterFacebook

Dzierżawa o dworzec autobusowy w Ostrołęce podpisana

Prezydent Miasta Ostrołęki Janusz Kotowski na swoim profilu społecznościowym poinformował mieszkańców miasta i okolic o podpisaniu umowy z nowym najemcą dworca autobusowego. Poniżej publikujemy całą treść zamieszczonego komunikatu.

Jest nowa umowa na dzierżawę i funkcjonowanie dworca PKS w Ostrołęce Obiektem będzie administrował nasz lokalny przewoźnik. Bardzo dziękuję za wspólne i rzeczowe porozumienie w tej sprawie.

Doskonale wiem, jak istotna jest sprawa dworca PKS, dlatego cieszyłem się z podpisanej wcześniej umowy na jego dzierżawę z firmą Polonus. Byłem zaskoczony, że spółka wycofała się z ustalonych zobowiązań. Miałem cały czas przekonanie, że właściciel terenu chce działać na rzecz dobra mieszkańców, wbrew nieprawdziwym opiniom serwowanym na ten temat.

Dziś mogę przekazać dobrą wiadomość – działalność dworca będzie utrzymana. Szczegóły niebawem.

Proszę pamiętać, że obecna sytuacja jest wynikiem prywatyzacji przeprowadzonej w 2010 roku przez ówczesnych ministrów z Platformy Obywatelskiej Aleksandra Grada i Mikołaja Budzanowskiego. Wtedy uniemożliwiono nam, lokalnym samorządom prowadzenie PKS, a dziś osoby i media związane z PO próbują przerzucać bez pardonu tę odpowiedzialność na innych. Informację na temat sytuacji mazowieckiego PKS, fatalnej decyzji o prywatyzacji i skutkach, jakie dziś odczuwamy można znaleźć w branżowym artykule, do którego link podaję tutaj:
http://www.zbs.net.pl/zbs94.pdf

red.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 1 =