RN
TwitterFacebook

GD: Krzysztof Bosak – Żeby wszystko poszło dobrze

Kandydat na prezydenta Polski Krzysztof Bosak odwiedzi Ostrołękę. W trakcie wizyty znalazł czas by gościć w ostrołęckiej redakcji Radia Nadzieja. Kampania wyborcza i koronawirus, to tematy jakie w rozmowie z posłem Bosakiem poruszył Sebastian Kamiński.

– Ta epidemia wszystkich nas zaskakuje i te dramatyczne doniesienia szczególnie z innych państw. Potwierdzony przypadek w Polsce, coś czego się od dłuższego obawialiśmy, co czego się spodziewaliśmy (…) wedle zapewnień ministra zdrowia cala sytuacja jest pod kontrolą i nie ma powodu do niepokoju, a jednak każdy, kto ma najbliższych w mieście, gdzie pojawił się wirus ma taki niepokój w sercu – mówi Krzysztof Bosak.

Parlamentarzysta podkreśla, że rolą polityków, szczególnie kandydujących do najwyższego urzędu w państwie w takiej sytuacji jest uspokajać nastroje

– Starałem się to robić w trakcie swojego wystąpienia w poniedziałek w Sejmie. W tracie specjalnego posiedzenia Sejmu. Sam zadałem specjalne pytania w interpelacji do ministra zdrowia, w ubiegłym tygodniu. To były pytania o procedury i przygotowani państwa do nadejścia tego wirusa. Teraz pozostaje nam życzyć powodzenia wszystkim, którzy są na pierwszym froncie czyli lekarzom, pracownikom sektora ochrony zdrowia czy pracownikom odpowiednich służb państwowych, żeby wszystko poszło dobrze – dodaje Krzysztof Bosak.

W dalszej części rozmowy poruszone są tematy związane bezpośrednio z kampanią wyborczą. Krzysztof Bosak zasiada w Sejmie z ramienia Konfederacji Wolność i Niepodległość, jest wiceprzewodniczącym Koła Poselskiego Konfederacja. W najbliższych wyborach ubiega się o fotel prezydenta kraju.

Z Krzysztofem Bosakiem rozmawia Sebastian Kamiński:

  Poniżej pozostałe audycje z cyklu Gość Dnia Radia Nadzieja:

  

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *