RN
TwitterFacebook

Gmina Goworowo: Zmiana organizacji ruchu – przebudowa mostów na rzece Orz

Rozpoczyna się remont mostów na rzece Orz. Mieszkańców Kunina i Ponikwi Dużej czekaj utrudnienia spowodowane tymczasową zmianą organizacji ruchu.

W związku z planowanymi pracami związanymi z przebudową mostu na przepust w ciągu drogi powiatowej nr 2573 W Goworowo-Ponikiew Duża – Kunin, wykonawca zadania, Domost sp. z o. o. informuje o wprowadzeniu czasowej  organizacji ruchu na czas robót.

Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu przewiduje się w terminie od 1 lipca od godz. 9.00 do 1 października 2020 r. do godz. 19.00. Przewidywany okres obowiązywania  czasowej organizacji ruchu wynosi 8-12 tygodni. W razie wcześniejszego zakończenia prac, informacje o przywróceniu stałej organizacji  ruchu zostaną przekazane z 7-dniowym wyprzedzeniem.  

W związku z planowanymi pracami związanymi z przebudową mostu na Orzu w ciągu drogi powiatowej nr  2572 W Goworowo-Ludwinowo-Kaszewiec-Kunin w Kuninie, Domost informuje o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu na czas robót.

Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu przewiduje się w terminie od 6 lipca do 6 października do godz. 19.00. Przewidywany okres obowiązywania  czasowej organizacji ruchu wynosi 8-12 tygodni. W razie wcześniejszego zakończenia prac, informacje o przywróconej stałej organizacji ruchu zostaną przekazane z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Ruch podczas prac remontowych będzie odbywał się według zatwierdzonego projektu czasowej organizacji ruchu.

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *