RN
TwitterFacebook

Gmina Kadzidło: Trzy młode osoby zginęły w wypadku. Czwarta osoba jest hospitalizowana

Do późnych godzin nocnych ostrołęccy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku drogowego, który miał miejsce wczoraj (26.04.) na terenie gminy Kadzidło. Niestety w wyniku zdarzenia 3 młode osoby w wieku 22 i 23 lat poniosły śmierć na miejscu. 

Zgłoszenie o wypadku trafiło do dyżurnego ostrołęckiej policji wczoraj około godziny 19. Osoba zgłaszająca poinformowała, że zdarzenia jest poważne i uczestniczą w nim młode osoby.

Natychmiast na miejsce zostało skierowanych kilka policyjnych patroli, m.in. z posterunku policji w Kadzidle oraz wydziału ruchu drogowego, który obsługuje na co dzień najpoważniejsze zdarzenia drogowe oraz służby ratunkowe.

–  Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący audi 23-letni mieszkaniec Ostrołęki jechał od strony miejscowości Wykrot w kierunku Kadzidła wraz z dwiema młodymi kobietami i mężczyzną. Na jednym z łuków drogi w prawo kierowca stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył bokiem pojazdu w przydrożne drzewo, po czym pojazd dachował – mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Niestety w wyniku zdarzenia kierujący audi, jak i dwie pasażerki pojazdu w wieku 22 – lat poniosły śmierć na miejscu. Trzeci pasażer po reanimacji został przetransportowany do szpitala.

W celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia kilka policyjnych patroli wraz z technikiem kryminalistyki pracowało pod nadzorem prokuratora do późnych godzin nocnych wykonując, m.in. oględziny samego miejsca zdarzenia, jak i pojazdu, a także zdjęcia, szkice, przesłuchiwano także świadków.

Z ramienia ostrołęckich policjantów czynności nadzorowane były przez Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinsp. Krzysztofa Szymańskiego.

KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen + 3 =