RN
TwitterFacebook

Gmina Myszyniec: Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje

Policjanci pod nadzorem Prokuratora pracują na miejscu wypadku drogowego do którego doszło dziś (25.01.) rano w miejscowości Zdunek (gm. Myszyniec). W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginęła jedna osoba.

Dziś o godzinie 7:40 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku drogowego w miejscowości Zdunek ( gm. Myszyniec). Według osoby zgłaszającej w wypadku bierze udział pojazd osobowy i ciężarowe volvo.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca osobową kią 27-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego jadąc od Myszyńca w kierunku Zawad na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym volvo. Niestety pomimo podjętej reanimacji kobieta zmarła. Kierowca ciężarówki 36-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego był trzeźwy – przekazuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. 

Policjanci na miejscu pod nadzorem Prokuratora prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego wypadku, wykonują, m.in. oględziny samego miejsca zdarzenia, jak i pojazdów biorących w nim udział, szkice oraz zdjęcia.

Aktualnie droga w tym miejscu wypadku jest zablokowana, policjanci wraz ze strażakami kierują ruchem na wytyczone przez miejscowość Zalesie.

Aktualizacja:

Policja poinformowała, że o godzinie 13 w miejscu wypadku nie powinny już występować utrudnienia. 

KMP w Ostrołęce/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen − 1 =