RN
TwitterFacebook

Gmina Myszyniec: Pijany wjechał ciągnikiem do rowu i schował się w krzakach

Do nietypowego zdarzenia doszło w miejscowości Wolkowe (gmina Myszyniec). Kierujący ciągnikiem z naczepą wjechał do rowy, a następnie chcą uniknąć konsekwencji schował się w krzakach. Mężczyzna był pijany. 

Informacja o tym, że ciągnik rolniczy z naczepą wjechał do rowy, wpłynęła do ostrołęckiej policji we wtorek, 24 września, rano. Na miejsce pojechali policjanci z komisariatu w Myszyńcu oraz z posterunku w Łysych.

Według wstępnych ustaleń, które poczynili na miejscu policjanci, wynikało, że kierujący władimircem wraz z przyczepą, na prostym odcinku drogi, stracił nad nim panowanie, zjechał na pobocze i zatrzymał się w przydrożnym rowieprzekazuje podkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej komendy.

Na miejscu poza porzuconym ciągnikiem i przyczepą nie było kierowcy. W związku z tym policjanci rozpoczęli sprawdzanie terenu. Już po kilku minutach poszukiwań, kierowca został odnaleziony. Okazało się, że aby uniknąć odpowiedzialności karnej schował się w zaroślach.

Po badaniu okazało się, że mężczyzna ma w swoim organizmie prawie 3 promile alkoholu. Dodatkowo nie miał przy sobie prawa jazdy. „Traktorzysta” w najbliższym czasie usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym będąc w stanie nietrzeźwości i odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *