RN
TwitterFacebook

Gmina Rzekuń: Przygniótł nastolatka do ściany i uciekł [FOTO]

23-latek przygniótł swoim autem 18-latka do ściany sklepu i uciekł. Został zatrzymany i okazało się, że nie posiada w ogóle prawa jazdy. 

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę (31.08./1.09). Według osoby zgłaszającej pod jednym ze sklepów przy ul. Ostrowskiej w Rzekuniu kierujący samochodem młody mężczyzna przycisnął do ściany 18-latka, po czym porzucił auto i pomimo próby zatrzymania go przez świadków zdarzenia uciekł. Poszkodowany w wyniku zdarzenia trafił do szpitala.

Na miejscu pojawili się ostrołęccy policjanci i rozpoczęli poszukiwanie sprawcy tego zdarzenia, w które włączył się przewodnik z psem tropiącym. Kilka godzin później podejrzany został zatrzymany przez dzielnicowego z terenu gminy Rzekuń.

Okazał się nim 23 – letni mieszkaniec naszego powiatu, był trzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zwartość narkotyków. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada w ogóle prawa jazdyprzekazuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy KMP w Ostrołęce. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Prewencji.

oprac. pg/KMP w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *