TwitterFacebook

Mazowieckie. Ruch na trasie Ostrów Mazowiecka – Ostrołęka wznowiony

Droga wojewódzka na 627 na trasie Ostrołęka – Ostrów Mazowiecka jest zablokowana. W godzinach porannych w miejscowości Zamość kierujący ciężarowym Dafem nie dostosował prędkości w skutek czego wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Obecnie ciężarówka jest wyciągana.

– Dziś rano na trasie Ostrołęka – Ostrów Mazowiecka w rejonie miejscowości Zamość kierujący ciężarowym dafem wraz z naczepą 31 – letni obywatel Białorusi nie dostosował prędkości do aktualnych warunków drogowych w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu uszkadzając przy tym znak drogowy. W chwili obecnej na miejscu zdarzenia jeden pas jest wyłączony z ruchu. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i skupianiu uwagi na drodze, a nie obserwowaniu miejsca zdarzenia. Z pewnością upłynni to ruch i zminimalizują ryzyko powstania kolejnego zdarzenia – informuje podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Aktualizacja 11.00:

Zakończyły się działania związane z usuwaniem skutków zdarzenia drogowego w Zamościu z udziałem samochodu ciężarowego. Przed chwilą ( godz.11) droga została odblokowana i ruch został wznowiony. – informuje KMP w Ostrołęce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *