RN
TwitterFacebook

Mieszkańcy ulicy 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce czekają na remont drogi

Mieszkańcy osiedla domów jednorodzinnych przy ulicy 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce, nie mogą doczekać się nowej jezdni. Historyczna ulica znajduje się na osiedlu Wojciechowice i jest drogą prostopadłą do Alei Wojska Polskiego. Obecna nawierzchnia jezdni jest w opłakanym stanie, a mieszkańcy są już zmęczeni walką o jej remont.

Mieszkańcy ulicy 5 Pułku Ułanów Zasławskich od wielu lat ubiegają się o modernizację drogi. – Jazda jest niezwykle uciążliwa, wyboista i nierówna, a jak spadnie deszcz, to powstaje jedna wielka kałuża. Temat remontu ulicy jest podejmowany na każdym spotkaniu sprawozdawczym Rady Osiedla Wojciechowice, wciąż bez efektu – mówią mieszkańcy.

Projekt przebudowy ulicy 5 Pułku Ułanów Zasławskich jest na etapie aktualizacji dokumentów. – Jesteśmy na etapie przeprojektowania dokumentacji, ponieważ tam należało by dokonać wykupów ziemi, żeby poszerzyć tę ulicę. W poprzednich latach miasto, nie miało na to funduszy. W tej chwili, będziemy uzupełniać dokumentację – mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Interpelacja w sprawie przebudowy Ulicy 5 Pułku Ułanów Zasławskich, została złożona 5 lutego przez radną Grażynę Sosnowską. Prezydent, Łukasz Kulik ma 14 dni na odpowiedz w tej sprawie.

EN

1 komentarz

  1. zaza Odpowiedz

    czekaliśmy 12 lat prezydent Kotowski z PIS nie znalazł środków żeby nam wyremontować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 3 =