RN
TwitterFacebook

Myszyniec: Komisariat policji ma nowego komendanta

Od poniedziałku, 5 sierpnia, Komisariat Policji w Myszyńcu ma nowego komendanta. Podinsp. Waldemar Tokarski zastąpił na tym stanowisku kom. Krzysztofa Samula, który został Naczelnikiem Wydziału Sztabu Policji w Ostrołęce. 

Podinsp. Waldemar Tokarski, który służy w Policji od 1998 roku. Od 1 lipca 2000 roku związany jest z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, gdzie pełnił służbę w pionie prewencji, ruchu drogowego, a w ostatnim czasie w pionie kryminalnym – w Wydziale dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją oraz Zespole Kontroli Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Posiada on predyspozycje do kierowania zasobami ludzkimi. Jego wiedza, doświadczenie zawodowe i właściwe podejście do drugiego człowieka zostało w ten sposób docenione przez przełożonych.

Natomiast kom. Krzysztof Samul rozpoczął służbę w Policji w 2001 roku. Od zawsze związany był z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, a dokładniej z pionem kryminalnym i prewencji. Prócz służby w samej Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, nabierał on również doświadczenia zawodowego w Posterunku Policji w Łysych i w Lelisie, a w 2016 roku objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Myszyńcu.

KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =