RN
TwitterFacebook

Aktualizacja: Myszyniec. Utrudnienia na DK 53. Ciężarówki zmiażdżyły samochód osobowy

W poniedziałek, 24 czerwca, w miejscowości Myszyniec Stary doszło do zderzenie dwóch ciężarówek z autem osobowym. Jedna osoba nie żyje. 

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło po godzinie 11 na drodze krajowej nr 53 w kierunku Szczytna. Jak przekazuje ostrołęcka policja w zdarzeniu biorą udział dwa pojazdy ciężarowe i samochód osobowy, który został zmiażdżony.

Obecnie droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana, policjanci organizują objazdyprzekazuje Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Funkcjonariusze apelują o omijanie miejsca wypadku i zachowanie szczególnej ostrożności.

Aktualizacja, godz. 13:10:

Liczba ofiar wzrosła do dwóch osób – to kobiety, które podróżowały zmiażdżonym samochodem marki citroen. Dziecko, które było razem z nimi zostało przewiezione do szpitala.

Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń poczynionych przez policjantów wynika, że na drodze doszło do zderzania trzech samochodów: dwóch ciężarówek (daf i scania) i samochodu osobowego (citroen). Pojazd osobowy, którym podróżowało trzy osoby (2 kobiety i dziecko) dostał się między dwa pojazdy ciężarowe. W wyniku wypadku 2 osoby z samochodu osobowego poniosło śmierć na miejscu. Ranne w wypadku zostało dziecko oraz kierowca scani. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga nadal jest zamknięta. Policjanci wyznaczyli objazdy.

pg/KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *