RN
TwitterFacebook

Nasze wydawnictwo na targach książek na KUL-u [FOTO]

32 wydawców spotkało się podczas XXII Targów Wydawców Katolickich. Kiermasz organizowany na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II trwał 3 dni. Na targach nie zabrakło również nas.

Targi Wydawców Katolickich to idealna okazja do zapoznania się z książkami, w różny sposób, traktującymi o wierze. Podczas wydarzenia dostępne były pisma święte, modlitewniki, ale również książki o historii kościoła i życiorysy osób z kościołem związanych. Nasze wydawnictwo po raz kolejny w targach wzięło udział.

Ilość wystawców pokazuje, że książka katolicka ma się dobrze – mówił podczas wydarzenia ks. Marcin Sobiech. – Jest duże zainteresowanie. Może nie widać tego na stoiskach, ale dziś ta sprzedaż przenosi się w świat wirtualny. Takie targi są przede wszystkim pokazaniem co obecnie jest dostępne na rynku i przedstawieniem pewnej oferty – dodał ks. Sobiech

W czasie targów nie zabrakło wydarzeń urozmaicających czas zwiedzających. Między innymi odbyła się konferencja z okazji 130-lecia urodzin Zofii Kossak pt. „Zofia Kossak pisarka ziemi lubelskiej” oraz spotkanie autorskie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem, terapeutą uzależnień. W programie zawarte było również spotkanie autorskie z ks. dr. Marcinem Sobiechem, który podczas targów podpisywał napisane przez siebie książki tj. „Objawienia Róży Duchowej. Monichiari i Fatima”, „Fatima, Przewodnik Dla Czwartego Wizjonera” oraz „Nauczyciele Wiary. Pogadanki o Ojcach Kościoła”.

XXII Targi Wydawców Katolickich odbyły się w dniach 19-21 listopada.

Mateusz Święcicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *