RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: 40-lecie klubu Oczko

Pracownicy Klubu Oczko uczcili 40. urodziny placówki. W budynku Klubu odbyła się swego rodzaju podróż w czasie. Podczas niej kierownik „Oczka” Aleksandra Kowalewska przedstawiła historię powstania placówki. Wypowiedź przerywana była występami artystów, działających w „Oczku” i tych którzy kiedyś z „Oczkiem” współpracowali. Urodziny uświetniły między innymi: Zespół Muzyczny KEFIR, Teatr Piosenki 21, czy Studio Piosenki.

Pokazaliśmy chociaż fragmentarycznie to, co w „Oczku” przez te 40. lat się działo i jaka młodzież z nami współpracowała. Pokazaliśmy też te formy, które dzisiaj istnieją w „Oczku” oraz bogactwo tego co my proponujemy ostrołęczanom – mówi Aleksandra Kowalewska.

Po przedstawieniu historii klubu organizatorzy zaprosili gości wydarzenia na spektakl plenerowy. Tam OSA i Dziecięcy Teatr Amatorski Niewidzialni przedstawili spektakl „Zaczarowane miejsce”. Następnie obchody przeniosły się z powrotem do budynku „Oczka”. Przybyli na wydarzenie goście mogli wysłuchać piosenek zaśpiewanych przez Ostrołęcki Chór Kameralny. 

AB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *