RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Apel dyrektora OCK – do kina tylko w maseczce

Zapraszając wszystkich do kina, na spektakle, koncerty i inne wydarzenia kulturalne przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust, dezynfekcji dłoni, a także zachowania dystansu społecznego w przestrzeni publicznej. Osoby, które nie przestrzegają powszechnie znanych – w/w obowiązków, dla zapewnienia bezpieczeństwa pozostałych, nie będą mogły brać udziału w wydarzeniu kulturalnym oferowanym w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Z przykrością stwierdzamy, że są jeszcze osoby, które lekceważą obowiązujące zasady służące ograniczaniu rozprzestrzeniania pandemii COVID-19 i usiłują wchodzić na salę widowiskową OCK bez maseczek lub przyłbic na twarzy. Osobom tym zwracana jest uwaga przez obsługę sali, ale niekiedy też przez widzów zajmujących sąsiednie miejsca. Nie możemy pozwolić na to, by np. z seansu kinowego zrezygnowały choćby dwie osoby z powodu niewłaściwego zachowania jednej.

Kupując bilety na wydarzenie, zobowiązują się Państwo do przestrzegania obowiązku zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. To wszystko dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Tadeusz Wiśniewski,

Dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 5 =