RN
TwitterFacebook

Ostrołęka. Czy samochód zniszczył przeszkodę parku?

Młodzieżowi Radni zainterweniowali w sprawie przesuniętej przeszkody na skateparku w Ostrołęce. Betonowy element ustawiony w nieodpowiedni sposób może zagrażać użytkownikom. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że jest to sprawka nieodpowiedzialnego kierowcy.

Uszkodzenie zostało zauważone w zeszłym tygodniu. Użytkownicy obiektu osobiście poinformowali członka Młodzieżowej Rady Miasta o zdarzeniu. W związku z tym, Arkadiusz Auguściak wystosował do prezydenta pismo, w którym na problem zwraca uwagę. Jak się dowiedzieliśmy, użytkownicy obiektu twierdzą, że przeszkodę mógł przesunąć samochód.

– Gdy poszedłem zrobić oględziny tego miejsca, czy rzeczywiście coś się stało, użytkownicy tego obiektu sami do mnie podeszli i mówili, że tego samego dnia, kilka godzin wcześniej zbierali resztki zderzaka samochodu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak inni mówią – mówił w rozmowie z Radiem Nadzieja wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki, Arkadiusz Auguściak. 

Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że przesunięcie betonowej przeszkody bez użycia sprzętu byłoby trudne. Sprawą zajmie się Urząd Miasta  jako organu nadzorującego skatepark.

Mateusz Święcicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − 11 =