RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Disco pod Gwiazdami w sylwestrową noc

Taneczny parkiet i zabawa w rytmie disco – to tegoroczna propozycja władz Ostrołęki na sylwestrową noc. Disco pod Gwiazdami odbędzie się na parkingu przed Parkiem Wodnym „Aquarium”.

Sylwestrowa zabawa rozpocznie się od spektakularnego widowiska wokalno-tanecznym w wykonaniu Rewii Maraquja. W niezwykle barwnym pokazie zobaczymy układy choreograficzne w rytmie największych światowych przebojów. Tancerki i wokalistki trzykrotnie przeniosą uczestników zabawy w kolorowy świat karnawału.

Następnie na scenie wystąpi zwycięzca XX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie – zespół Exaited. Do tańca uczestników porwą również zespoły Effect i Eratox. O północy na scenie pojawi się wiceprezydent Ostrołęki z życzeniami życzeń od władz miasta. Nie zabraknie też pokazu pirotechnicznego.

Program koncertu „Disco pod Gwiazdami”:

  • 21.00 – Występ grupy Rewia Maraquja.
  • 21.30 – Koncert Zespołu Exited – elektryzująca wokalista Agnieszka Drzewiecka wraz z zespołem zaśpiewa swoje największe przeboje m.in. „Pokochaj mnie jeszcze raz”, „Dziś Ci to powiem”, „Mam Cię na oku”.
  • 22.30 – Występ grupy Rewia Maraquja.
  • 23.00 – Zespół Effect będzie kontynuował taneczne rytmy. To jeden z najciekawszych zespołów disco polo, a jego członkowie to czterej bracia. Ich przeboje mają wielomilionowe odsłony w serwisach internetowych i cieszą się rosnącą popularnością, co ma swoje odzwierciedlenie na playlistach rozgłośni radiowych.
  • 00.00 – Na sylwestrowej scenie pojawi się wiceprezydent miasta z życzeniami dla mieszkańców. Odbędzie się także pokaz pirotechniki scenicznej.
  • 00.10 – Rewia Maraquja.
  • 00.30 – Zespół Eratox. Kolejny przebojowy zespół, który wprowadzi nas energetycznie i tanecznie w  2020 rok swoimi największymi hitami: „Piękny Sen”, „Ja śpiewam do Ciebie dziewczyno”, „Anka Barmanka”. Zwycięzcy 3. edycji Disco Star hucznie zakończą sylwestrową zabawę.

Jak informuje Urząd Miasta na wydzielonym placu imprezy masowej będzie obowiązywać zakaz wnoszenia napojów alkoholowych. Dodatkowo kierowcy będzie musieli liczyć się ze zmianami w ruchu. Ulica Witosa (od ronda NSZZ „Solidarność” do ronda Holgera Hjelma) oraz ulica Celna w okolicy parku wodnego będzie zamknięta od godz. 16.00 w dniu 31 grudnia 2019 r. do godz. 6.00 w dniu 1 stycznia 2020 r.

UM Ostrołęka/ red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *