RN
TwitterFacebook

Ostrołęka. Chciała skoczyć z mostu. Powstrzymali ją policjanci

Miała już przewieszone nogi za barierkę, kiedy na most w Ostrołęce przyjechali policjanci. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 15 lipca. 

Informacja o tym, że na moście w Ostrołęce stoi zapłakana kobieta, wpłynęła od osoby postronnej około godz. 21.20. Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze, którzy zastali roztrzęsioną 31-latkę z nogami przewieszonymi za barierkę. Kobieta nie reagowała na prośby o odsunięcie od krawędzi mostu.

Po kilkudziesięciu sekundach ma miejsce dotarł również nadzorujący tego dnia służbę asp. szt. Rafał Dąbrowski, który podjął negocjacje z kobietą. Były one bardzo trudne, ponieważ na początku kobieta ciągle płakała i nie była w stanie odpowiedzieć na żadne pytanieprzekazuje Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Funkcjonariuszowi krok po kroku udało się nawiązać rozmowę z kobietą. Po kilkudziesięciu minutach zdecydowała się zejść z mostu. Ostrołęczanka trafiła do szpitala.

Słowa podziękowania należą się także osobie, która zaalarmowała mundurowych. Zdarzenie to potwierdza tylko prawdziwość zdania, które często jest powtarzane ,,jeden telefon może uratować życie” – podkreśla Żerański.

pg/KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 12 =