RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Kolejny radny złożył swój mandat

Dzień po tym, jak swój mandat radnego złożył był prezydent Janusz Kotowski, z tej funkcji zrezygnował także Grzegorz Płocha. Obaj reprezentowali Prawo i Sprawiedliwość. 

Zmiany w ostrołęckiej radzie miasta. Dwóch radnych Prawa i Sprawiedliwości zrezygnowało z funkcji radnych. Komisarz Wyborczy w Ostrołęce poinformował nas 20 maja br. o stwierdzeniu wygaśnięcia z dniem 19 maja 2020 r. mandatu radnego Janusza Kotowskiego, wybranego do Rady Miasta Ostrołęki w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 10 (KW Prawo i Sprawiedliwość), z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu.

21 maja br. do Urzędu Miasta wpłynęło kolejne pismo od Komisarza Wyborczego w Ostrołęce. Tym razem informuje o stwierdzeniu wygaśnięcia z dniem 20 maja 2020 r. mandatu radnego Grzegorza Płochy, wybranego do Rady Miasta Ostrołęki w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 10 (KW Prawo i Sprawiedliwość), z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu. 

Obaj ze swojej funkcji zrezygnowali z powodów osobistych. Nowymi radnymi mają zostać Jan Rzewnicki i Krzysztof Czartoryski. 

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 1 =