RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Kolekcjonerska Giełda Różności powraca

Mimo iż ten rok jest dziwny i inny od poprzedniego i organizatorzy mieli trochę obaw, to informujemy, że jesienna edycja Kolekcjonerskiej Giełdy Różności w Ostrołęce odbędzie się zgodnie z planem.

W tym roku miały odbyć się dwie edycje Giełdy. Niestety pandemia mocno pokrzyżowała plany. Mimo wszystko, wydarzenie odbędzie się. Już 10 października zapraszamy wszystkich tych, którzy kochają kolekcjonowanie, bądź lubią oglądać nietuzinkowe przedmioty, do Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusz Gołasia w Ostrołęce. Już od 10.00 czekać będą na Was zaproszeni wystawcy i tysiące przyciągających wzrok bibelotów i przedmiotów kolekcjonerskich.

Zarówno stoiska, jak i wstęp dla odwiedzających są bezpłatne.

Wszystko odbędzie się zgodnie z wytycznymi i w reżimie sanitarnym, narzuconym przez aktualną sytuację. Ale to na pewno nie przeszkodzi w dokonywaniu wymian, zakupów czy miłych rozmowach. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny:

604 667 928 (Adam) lub 881 412 412 (Mariusz).

Osoby, chętne do wystawienia swojego towaru podczas Giełdy, zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem i wypełnienia Karty zgłoszenia, które znajdziecie tutaj:

http://www.klub-unikat.cba.pl/images/stories/ogloszenia/regulamin20.pdf

http://www.klub-unikat.cba.pl/images/stories/ogloszenia/karta-zgloszeniowa-20.pdf

Impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki. Organizatorem Kolekcjonerskiej Giełdy Różności jest Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów „Unikat”, a partnerami wydarzenia są: Ostrołęckie Centrum Kultury i Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce Sp. z o.o.

red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *