RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Komisja przesłucha prezydenta Łukasza Kulika

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik stanie przed Komisją Gospodarki Komunalnej, Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska Rady Miasta Ostrołęki. Celem jest wyjaśnienie zasad współpracy między prezydentem miasta a Markiem T., byłym pełnomocnikiem Łukasza Kulika. 

– Spotkamy się, aby wyjaśnić kilka niepokojących spraw, które zostały zatajone przez prezydenta, a za sprawą mediów ujrzały światło dziennemówi Mariusz Mierzejewski, przewodniczący komisji.Jako radni chcemy, bezpośrednio od pana Prezydenta, usłyszeć o wszystkich okolicznościach, które wiążą się z tą sytuacją. Cała ta spraw bardzo złym świetle stawia cały samorząd miasta Ostrołęki. Dlatego konieczność powołania takiej komisji wydała mi się konieczna.

Przypomnijmy, że prokuratura sprawdza nieprawidłowości w prowadzonym postępowaniu przetargowym. Sprawę zgłosił sam prezydent Kulik. To nie pierwsze postępowanie, które toczy się w sprawie Marka T.. W momencie, gdy Łukasz Kulik wręczał mu swoje pełnomocnictwo, był już on skazany za oszustwo. Komisja zbierze się dziś (21.01.2020) o 16.30.

SK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 4 =