RN
TwitterFacebook

Ostrołęka. Kultownia OCK edukuje i bawi podczas pandemii

Jak spędzić czas epidemii w domu, tak żeby się nie nudzić? Zadbała o to między innymi ostrołęcka Kultownia, która z powodu koronawirusa nie może zajmować się animacją dzieci. Na profilu społecznościowym placówki codziennie umieszczane są materiały, które mają zachęcić do edukacji, ale i zapewnić rozrywkę.

W związku z panującą epidemią różne placówki i instytucje decydują się na zapewnianie rozrywki zdalnie. Niedawno informowaliśmy o interaktywnych warsztatach w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Teraz z podobnym pomysłem wyszła filia Ostrołęckiego Centrum Kultury, Kultownia. Tu oprócz linków do lekcji, chodzi również o zapewnienie rozrywki.

– Będziemy też wrzucać różne adresy stron gdzie zamieszczane są słuchowiska dla dzieci i dorosłych, spektakle teatralne. Niedawno był Między Narodowy Dzień Teatru to też podrzuciliśmy propozycję trzech spektakli dla dzieci i jednego dla dorosłych. Po prostu będziemy robić wszystko, żeby ten, no nie oszukujmy się, nie łatwy czas jakoś przetrwać i się nie nudzić – wyjaśnia Staszek Orłowski z Kultowni.

Dzień dobry :)Jutro odbyłyby się kolejne zajęcia plastyczne w Kultowni. Ale że z przyczyn wiadomych jest to niemożliwe,…

Opublikowany przez Cooltownia Środa, 1 kwietnia 2020

Nowe formy interaktywnej nauki i rozrywki mają być udostępniane na profilu społecznościowym Kultowni codziennie.

Mateusz Święcicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *