TwitterFacebook

Ostrołęka: Mniejsze zniżki w OCK dla posiadaczy miejskiej Karty Wielkiej Rodziny

Posiadaczom Karty Wielkiej Rodziny od 1 stycznia przysługuje mniejsza zniżka na usługi w Ostrołęckim Centrum Kultury. To za sprawą uchwały rady miasta z dnia 26 września. Ulga zostanie zmniejszona o połowę.

Do końca roku 2019 posiadacze Karty Wielkiej Rodziny m.in. za zajęcia w zespołach artystycznych oraz bilety kinowe Akademii Edukacji Filmowej, Dyskusyjnego Klubu Filmowego i repertuaru premierowego Kina Jantar mogli liczyć na 50% zniżkę. Ulga uległa zmianie, ale tylko dla posiadaczy karty wydanej przez miasto Ostrołęka.

– Jedna z gmin już przekazała nam, że zniżki w ich przypadku wynoszą 50%, kolejne gminy pewnie w takim samym wymiarze te zniżki zachowają, ale gdyby zaszła taka konieczność i Rada Gminy uznałaby, że zniżki mają wynosić 25%, wówczas dostosowalibyśmy się do tego. My jesteśmy wykonawcą, wobec tego nie nam opowiadać o założeniach, idei i powodach takich zmian. Po prostu musimy to wykonać i to czynimy – tłumaczy Tadeusz Wiśniewski, dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury.

W związku z tym od 1 stycznia obowiązuje nowy cennik, który zakłada 25% zniżkę dla posiadaczy Karty Wielkiej Rodziny wydanej przez władze Ostrołęki.

Mateusz Święcicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *